Продаж і сервіс стоматологічного
обладнання, стоматологічного
інструментарію і матеріалів
(093) 546-27-57
(068) 677-17-89
(066) 091-92-60
(0352) 40-02-80
Режим роботи
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA

Про нас

Фірма «DENVITO» успішно працює на медичному ринку України більше 15 - ти років і завдяки правильній стратегії розвитку зайняла своє місце серед інших компаній на стоматологічному ринку України.   

Секрет нашого успіху - у постійному прагненні досягти повного взаєморозуміння із замовником, намаганні налагодити стабільну і взаємовигідну співпрацю. 
Значну частину пропонованої нашою фірмою продукції становить стоматологічне обладнання, і це накладає свій відбиток на характер здійснення нашої діяльності. Адже продаж стоматологічного обладнання передбачає не тільки ознайомлення з перевагами стоматологічної продукції, і також не тільки навчання методики використання цієї стоматологічної продукції. Замовник, який набув певного стоматологічне обладнання може розраховувати на співпрацю починаючи з етапів планування приміщень та інженерних комунікацій, до забезпечення, як гарантійного так і після гарантійного обслуговування. 


   У нас представлені якісні стоматологічні товари європейських виробників і заводів Китаю, давно присутні на ринку України, пройшли перевірку часом і експлуатуються під наглядом наших сервісних працівників та працівників інших фірм вже багато років. Також під замовлення, поставляється стоматологічне обладнання, яке відноситься до дорогої (або, як іноді кажуть елітної) групи вартістю 10-12 тисяч євро і більше.
Крім того ми є офіційними і ексклюзивними представниками з продажу стоматологічних установок STOMADENT в Україні
  Придбавши наше стоматологічне обладнання Ви зможете не відволікаючись на якісь непередбачувані ремонти, працювати, прогресуючи в своїй професійній кваліфікації. Крім стоматологічного обладнання у нас ви можете   придбати інструментарій, матеріали та багато іншої стоматологічної продукції необхідної для роботи лікаря -стоматолога. Ми завжди будемо раді співпраці з Вами.

Наші переваги: 

  • працюємо у всіх регіонах України 
  • постійні учасники стоматологічних виставок 
  • офіційні представники виробників стоматологічної продукції 
  • продукція серціфіцірована, надається з необхідними документами 
  • забезпечуємо гарантійне та після гарантійне обслуговування
  • стоматологічний кабінет під "КЛЮЧ"

                                       

Одним з наших партнерів  у проведенні стоматолгічної виставки є  Приватне Акціонерне Товариство "Гал-ЕКСПО" ® - один з засновників Виставкової федерації України, член ТПП України та Львівської торгово-промислової палати.