Про компанію «DENVITO»

«DENVITO» успішно працює на медичному ринку України більше 15 - ти років і завдяки правильній стратегії розвитку зайняла своє місце серед інших компаній на стоматологічному ринку України.  

Секрет нашого успіху - у постійному прагненні досягти повного взаєморозуміння із замовником, намаганні налагодити стабільну і взаємовигідну співпрацю. Крім того, ми пропонуємо не лише гарантійне обслуговування, а й післягарантійний супровід.

Пропонований нами асортимент продукції досить широкий. Велику частину від цього становить стоматологічне обладнання, що це накладає свій відбиток на характер здійснення нашої діяльності.

стоматологічне обладнання DENVITO

У нас представлені якісні стоматологічні товари європейських виробників і заводів Китаю, давно присутні на ринку України, котрі пройшли перевірку часом і експлуатуються під наглядом наших сервісних працівників та працівників інших фірм вже багато років. Також, під замовлення, поставляється стоматологічне обладнання, яке відноситься до преміум-класу (або, як іноді кажуть "елітної групи") вартістю 10-12 тисяч євро і більше.

Ми є офіційними і ексклюзивними представниками з продажу стоматологічних установок STOMADENT в Україні, а одним із наших партнерів  у проведенні стоматолгічних виставок є Приватне Акціонерне Товариство "Гал-ЕКСПО" ® - один із засновників Виставкової федерації України, член ТПП України та Львівської торгово-промислової палати.

стоматологічне обладнання DENVITO фото

Наші переваги: 

  • працюємо у всіх регіонах України;
  • постійні учасники стоматологічних виставок;
  • офіційні представники виробників стоматологічної продукції;
  • продукція сертифікована, надаються усі необхідні документи;
  • забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • стоматологічний кабінет під "КЛЮЧ"

Обираючи нас, Ви відразу відчуєте переваги якісної продукції, а також комфорт та ще більше задоволення від своєї роботи!

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення